Türkçe Versiyon

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Cantr II Wiki' ye Hoşgeldiniz! Bu sayfalar oyunu daha ayrıntılı öğrenmeniz, oynarken faydalı olabilecek ipuçları hakkında bilgi sahibi olmanız için tasarlanmıştır ve oyun içindeki karakterlerinizin hayatta kalmaları ve gelişmelerini sağlayacak temel becerileri anlatmaktadır. Bu sayfalar Cantr çalışanlarınca değil, oyunu oynayan kişilerce hazırlanmaktadır; bu nedenle yanlış veya eksik bir bilgi ile karşılaşırsanız düzeltme yahut ekleme yapmaktan çekinmeyin.

Cantr Wiki' nin Temel Kuralı: Bu sayfalar karakter dışı, oyunun nasıl oynanacağına dair her türlü bilgiyi barındırabilirler. Karakterin maceraları yahut Cantr Dünyası Haritaları gibi karakter içi bilgilerin bu sayfalarda yayınlanması YASAKTIR. Bu kuralın uzantıları olarak, karakter isimleri, yer isimleri gibi bilgiler de bu sayfalarda yer almamalıdır.

Bu wiki, sizin Cantr Dünyasını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak içindir. Elbette bu, karakterlerinizin wiki' de yazanları biliyormuş gibi davranma özgürlüğüne sahip olduğu anlamına gelmez. Şunu unutmayın ki, wiki KD dir, bu yüzden karaterinizin ağzından bununla ilgili konuşmayın.

Bilgi almak istediğiniz konunun üzerine tıklayın:

  • Wiki ile İlgili Bilgiler