Pojazdy

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文


Opis

Pojazdy naziemne zmniejszają czas potrzebny do podróży między lokacjami. Ich szybkość zależna jest od rodzajów dróg oraz w przypadku samochodów rodzaju zamontowanego silnika. Niektóre pojazdy mogą się poruszać tylko po lepszych drogach.
Pojazdu wodne czyli statki i łodzie umożliwiają podróż po morzach i jeziorach. Mogą one być budowane tyko w lokacjach w których jest możliwość dokowania (przybijania) do brzegu. Większe statki po zbudowaniu i pierwszym oddokowaniu od brzegu mogą dokować tylko do przystani i portów. Prędkość łodzi i statków może zostać zwiększona dzięki wybudowaniu masztów i żagli.
W pojazdach można przechowywać przedmioty i surowce. Duży wpływ na prędkość poruszania się pojazdów ma obciążenie ładunkiem i postaciami.

Zamek

Wszystkie pojazdy mają po ukończeniu zamek, a klucz w momencie ukończenia budowy pojawia się w inwentarzu postaci, która założyła projekt, a gdy jej nie ma pojawia się na ziemi. Gdy zamek zostanie zniszczony to można dorobić nowy zamek do pojazdu.

Statki i Łodzie

Maszty

Żagle

Kajuty i Ładownie

Pojazdy naziemne bezsilnikowe

-> zestawienie (tabela)

Pojazdy naziemne silnikowe

-> paliwo informacje

Przyczepy

Silniki

PółproduktyPowrót do: wyposażenie, strona główna