Zespół Cantr

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Cantr II działa dzięki dużej grupie ludzi, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas, żeby zrobić tę grę jak najbardziej interesującą i przyjemną. Pod przywództwem Rady Administracyjnej Gry oraz Game Administration Board różne departamenty skupiają się na różnych aspektach działania gry.

Dział Programowania skupia się na rozwijaniu i utrzymywaniu kodu źródłowego Cantr. Jeśli zauważysz jakieś błędy w grze, powinieneś zgłosić je na bugs@cantr.net. Zostaną one naprawione tak szybko jak to możliwe, ale niestety może to oznaczać, że zajmie to jakiś czas, bo w tym departamencie brakuje ludzi.

Dział Surowców jest odpowiedzialny za cały łańcuch przemysłowy gry. Opracowują oni nowe surowce, maszyny, wprowadzają nowe zwierzęta, itp. Jeśli masz jakieś pomysły na nowe materiały lub maszyny, napisz na Forum Cantr w dziale Sugestie

Dział Graczy jest odpowiedzialny za pomaganie graczom w zrozumieniu gry i sprawdzaniu czy postępują zgodnie z zasadami gry.

Dział Marketingu jest odpowiedzialny za reklamowanie Cantr na świecie. Prawdopodobnie czytasz o tej grze dzięki nim.

Dział Języków jest odpowiedzialny za tłumaczenie gry na wiele języków, żeby osoby nie mówiące po angielsku mogły grać we własnych językach. Nie robi się tego tylko dla nich, ale także aby dodać interesujący, międzykulturowy wymiar grze, bo wszystkie grupy językowe będą grały w jednym, wirtualnym świecie.

Dział Nowych Terenów był odpowiedzialny za tworzenie nowych wysp i dodawaniu zwierząt, dróg i surowców na nich, ale został rozwiązany.

Dział Mediów jest odpowiedzialny za rozrywkę graczy Cantr. Publikują Cantr Webzine Stolen Notes, moderują Forum Cantr (link) i Cantr Chat Channel (link do appletu Java) i czasami wpadają na pomysły, żebyś był poinformowany i zrelaksowany poza grą (np. Radio Cantr)

Zobacz także Podgląd Działów Cantr na stronie głównej Cantr po kompletniejszą listę zespołu.


Powrót do strony głównej