Difference between revisions of "Dział Surowców"
From Cantr II Wiki
| Line 26: | Line 26: | ||
| J Westbrooks || członek || Maelstrom || Maelstrom | | J Westbrooks || członek || Maelstrom || Maelstrom | ||
|- | |- | ||
| − | | Ilona Hyvättinen || członek || SekoETC || Seko | + | | [[User:Seko|Ilona Hyvättinen]] || członek || SekoETC || Seko |
|- | |- | ||
| Anders Hjalmarson || aspirant || || | | Anders Hjalmarson || aspirant || || | ||
Revision as of 11:15, 18 March 2014
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
Dział ten jest odpowiedzialny za cały łańcuch przemysłowy gry. Opracowują oni nowe surowce, maszyny, wprowadzają nowe zwierzęta itp. Jeśli masz jakiś pomysł - napisz na Cantr. Błędy zgłąszaj na podany poniżej e-mail.
e-mail: resources@cantr.net
| Name | Pozycja | Identyfikator na forum | identyfikator na IRC |
| Joshua Ward | przewodniczący | wichita | wichita |
| Thomas Regan | członek | Talapus | Talapus |
| TJ Nelson | członek | creepyguyinblack | creepyguyinblack |
| Kevin Shimkus | członek | ||
| Bill Weidner | członek | Just A Bill | Just A Bill |
| Andrew Parsonson | członek | The Surly Cantrian | Surly |
| Josh Rosen | członek | alshepro | |
| Alan Rickel | członek | ||
| J Westbrooks | członek | Maelstrom | Maelstrom |
| Ilona Hyvättinen | członek | SekoETC | Seko |
| Anders Hjalmarson | aspirant | ||
| Michal Zoltowski | aspirant | Rusalka | |
| Łukasz Romik | aspirant | Raist | Raist |
Byli członkowie
- Anthony Roberts
- Wim van de Griendt
- Chelsea Marinacci
- Richard Kenneth Lenseth
- Darren Soanes
- Susie Schoenick (aspirant)
- Jur Schagen (łącznik z Działem Programowania)