Difference between revisions of "Śrubokręt z brązu"
From Cantr II Wiki
m (reverting blankage) |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
| '''Widoczność:''' || nie | | '''Widoczność:''' || nie | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Zużycie na dobę:''' || | + | | '''[[Zużycie i naprawa|Zużycie]] gdy nieużywane na dobę:''' |
| − | |- | + | |align="right"| 6 |
| − | | '''Naprawa na godzinę:''' || | + | |--- |
| + | | '''[[Zużycie i naprawa|Zużycie]] gdy używane na dobę:''' | ||
| + | |align="right"| 29 | ||
| + | |--- | ||
| + | | '''[[Zużycie i naprawa|Naprawa]] na godzinę:''' | ||
| + | |align="right"| 800 | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:36, 19 March 2009
Zastosowanie
Służy do wykonania wielu narzędzi, maszyn, pojazdów i budynków oraz wstawiania zamków do drzwi w budynkach i zamków w pojazdach.
Produkcja
Materiały: 60 gram brązu
Czas: 1 dni
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | 05 |
| Waga (gram): | 60 |
| Widoczność: | nie |
| Zużycie gdy nieużywane na dobę: | 6 |
| Zużycie gdy używane na dobę: | 29 |
| Naprawa na godzinę: | 800 |
- Podobne: śrubokręt
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie