Category:Budynki

From Cantr II Wiki
(Redirected from Budynki)
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Budynki

Jest kilka różnych typów budynków, które mogą zostać zbudowane w Cantr. Każdy ma swoje właściwości i wymagania. Wszystkie budynki po zbudowaniu są otwarte, więc zamontowanie w nich zamka jest dobrą decyzją zwłaszcza przed rozpoczęciem w nim przechowywania materiałów i narzędzi. Gdy jest się w budynku bez okna, osoby na zewnątrz albo będące w innych pokojach nie widzą, co robisz i nie słyszą, co mówisz. Zamontowanie okna pozwala na komunikację ze światem zewnętrznym (patrz: opis okna w CantrWiki)

Przybudówki

Przybudówka jest pomieszczeniem które może być zbudowane w odpowiedniku z tego samego materiału, żeby rozszerzyć rozmiar po niskich kosztach.

Znaki

Są to budowle służące tylko i wyłącznie jako miejsce umieszczenia napisów, które są widoczne dla wszystkich przebywających w lokacji i nie będących w budynkach lub w pojazdach postaci. Są one używane jako tablice z nazwami miejscowości, drogowskazy, pomniki, nagrobki itp.