Difference between revisions of "Śrubokręt żelazny"
From Cantr II Wiki
m (reverting blankage) |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
| '''Zużycie na dobę:''' || 25 | | '''Zużycie na dobę:''' || 25 | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Naprawa na godzinę:''' || | + | | '''Naprawa na godzinę:''' || 1500 |
|} | |} | ||
Revision as of 21:31, 19 March 2009
Zastosowanie
Służy do wykonania wielu narzędzi, maszyn, pojazdów i budynków oraz wstawiania zamków do drzwi w budynkach i zamków w pojazdach.
Produkcja
Materiały: 60 gram żelaza
Czas: 1 dni
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | 05 |
| Waga (gram): | 60 |
| Widoczność: | nie |
| Zużycie na dobę: | 25 |
| Naprawa na godzinę: | 1500 |
- Podobne: śrubokręt z brązu
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie