Zamek do drzwi

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Zamek do drzwi
Wykonanie
Typ obiektuBudynki
Umiejętnośćbrak
Czas1,5 dni
Materiały200g żelazo
Narzędziaśrubokręt
Lokacjatylko w budynkach lub pojazdach

Robiony z żelaza przy pomocy śrubokrętu.

Zastosowanie

Służy do zamykania wszelkiego rodzaju budynków i przybudówek oraz portu, przystani, latarni, klatki itp.

Opis

Zamek zakłada się zawsze od wewnątrz pomieszczenia. Jeśli chcesz go założyć, to musisz najpierw wejść do pomieszczenia, które chcesz zamknąć. Po zakończeniu projektu klucz do zamka trafia do inwentarza postaci inicjującej projekt lub gdy jej nie ma, trafia na podłogę. Po wykonaniu zamek jest otwarty.
Zamek do drzwi można zamykać i robi się to wewnątrz budynku naciskając ikonę Button small lock.jpg w menu "obiekty". Tak samo się go potem otwiera.
Do zamkniętego pomieszczenia może wejść tylko postać posiadająca odpowiedni klucz, który można kopiować dowolną ilość razy (potrzeba do tego 10g żelaza i pilnika). Nie ma potrzeby wtedy otwierać zamka wystarczy mieć klucz w swoim inwentarzu.
Zamek można zniszczyć przy pomocy łomu wykonując projekt wyłamania zamka, który inicjujemy naciskając ikonę Button small enter.jpg od zewnątrz w menu "budynki i pojazdy", a od wewnątrz w menu "miejsce". Projekt wyłamania zamka trwa jedną dobę, a jego powodzenie jest losowe czyli nie zawsze kończy się powodzeniem.
Otwarty zamek może zostać rozmontowany przy pomocy śrubokrętu. Projekt rozmontowania, który trwa 3 doby, inicjujemy wewnątrz budynku naciskając ikonę Button small dest.jpg , która znajduje się w menu "obiekty".
W projektach wyłamania i zdemontowania zamka może wziąć udział dowolna ilość postaci.