Difference between revisions of "Nóż do gumy"
From Cantr II Wiki
m (reverting blankage) |
m (→Właściwości: widoczność) |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| '''Waga (gram):''' || 300 | | '''Waga (gram):''' || 300 | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Widoczność:''' || | + | | '''Widoczność:''' || tak |
|- | |- | ||
| '''Zużycie na dobę:''' || 17 | | '''Zużycie na dobę:''' || 17 | ||
Revision as of 10:38, 20 February 2008
Zastosowanie
Służy do zbierania gumy i syropu klonowego. Zwiększa o 100% ilość zbieranych surowców.
Produkcja
Materiały: 300 gram stali
Czas: 1.5 dnia
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | |
| Waga (gram): | 300 |
| Widoczność: | tak |
| Zużycie na dobę: | 17 |
| Naprawa na godzinę: | 100 |
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie