Difference between revisions of "Grill pokładowy"
From Cantr II Wiki
(→Grill pokładowy służy do wytwarzania:) |
|||
| Line 81: | Line 81: | ||
| ??? | | ??? | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[mieszanka wosków]] |
| 6400 | | 6400 | ||
| ??? | | ??? | ||
Revision as of 10:41, 25 September 2014
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
| |||||||||||||||
Robiony z kamienia za pomocą kielni.
Może być budowany wyłącznie na statkach.
Grill pokładowy służy do wytwarzania:
| Typ: | Max. ilość: | Max. liczba pracowników: |
|---|---|---|
| jajka gotowane | 7200 | ??? |
| gulasz | 80000 | ??? |
| jajecznica | 3840 | ??? |
| klej ryżowy | 120000 | ??? |
| naleśniki | 64000 | ??? |
| owsianka | 80000 | ??? |
| mięso pieczone | 21600 | ??? |
| szparagi pieczone | 44000 | ??? |
| smażona marchewka | 64000 | ??? |
| tortilla | 48000 | ??? |
| twaróg | 44000 | ??? |
| mięso gotowane | 74800 | ??? |
| ziemniaki tłuczone | 160000 | ??? |
| mieszanka wosków | 6400 | ??? |
| suszone łajno | 64000 | ??? |