Difference between revisions of "Mała drewniana sieć rybacka"
From Cantr II Wiki
(Created page with "{{InterwikiLink:SmallFishingNetWood}} {{Infobox:Wykonanie | typ = Maszyny i urządzenia | umiejętność = Budowa maszyn | czas = 4 | surowce = 1000...") |
|||
| Line 42: | Line 42: | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[pstrąg]] | + | | [[pstrąg tęczowy]] |
| 6000 | | 6000 | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Latest revision as of 09:21, 22 December 2014
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
| |||||||||||||||
Robiona z drewna, żywicy, cienkiej liny i liny za pomocą młotka, igły i noża.
Służy do połowu ryb i może być używana tylko w czasie samodzielnego rejsu (pojazd na którym jest zbudowana nie może być zadokowany do innego płynącego pojazdu wodnego).
Może być zbudowana tylko wewnątrz dłubanki, długiej łodzi, łódki i łodzi wiosłowej.
Mała drewniana sieć rybacka służy do wytwarzania:
| Typ: | Max. ilość: | Max. liczba pracowników: |
|---|---|---|
| dorsz (tylko na morzu) |
6000 | 1 |
| szczupak (tylko na jeziorach) |
6000 | 1 |
| łosoś | 6000 | 1 |
| pstrąg tęczowy | 6000 | 1 |