Difference between revisions of "Szlifierka"
From Cantr II Wiki
m (→Właściwości: widoczność) |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
| '''Waga (gram):''' || 480 | | '''Waga (gram):''' || 480 | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Widoczność:''' || | + | | '''Widoczność:''' || tak |
|- | |- | ||
| '''Zużycie na dobę:''' || 25 | | '''Zużycie na dobę:''' || 25 | ||
Revision as of 10:38, 20 February 2008
Zastosowanie
Służy do szlifowania szkła i soczewek.
Produkcja
Materiały:
Czas: 5 dni
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | |
| Waga (gram): | 480 |
| Widoczność: | tak |
| Zużycie na dobę: | 25 |
| Naprawa na godzinę: | 140 |
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie