Category:Transporto priemonės

From Cantr II Wiki
(Redirected from Transporto priemonės)
Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Transporto priemonės leidžia greičiau judėti, pervežti daugiau krovinio bei tyrinėti naujas vietas.

Sausumos transportas juda tais pačiais keliais kaip ir pėstieji, tiesiog transporto priemonės dažniausiai juda greičiau ir paveža daugiau. Ne visos sausumos transporto priemonės gali važiuoti visais keliais. Kai kurios transporto priemonės neveikia be variklio, kuris įmontuojamas pagaminus transportą. Naujose transporto priemonėse automatiškai yra spyna, kuri yra užrakinta (tai apsaugo nuo naujos transporto priemonės vagystės!). Esančio transporto priemonės viduje negali užpulti žvėrys. Keliaudami galite medžioti gyvūnus, tačiau jei jūsų transporto priemonė stovi, gyvūnų medžioti negalite. Jūs galite užpulti kitus veikėjus, būdami transporto priemonė, o jie gali užpulti jus.

Laivai gali laisvai judėti vandeniu. Laivo greitis yra didesnis už pėsčiojo ir jis perveža daugiau nei pavienis asmuo gali panešti. Laivuose yra įmontuota spyna. Laive jūsų neužpuls gyvūnai, o jūs negalėsite užpulti jų. Kaip ir sausumos transporte, jūs galite užpulti kitus asmenys, jie taip pat gali jus užpulti.

Kai esate transporto priemonėje, matote ne viską, kas vyksta lauke. Visada girdite pokalbius, taip pat galite pastebėti, kai kažkas parodo į kažką. Tačiau nematysite, kai žmonės įeina ar išeina iš kitų pastatų ar transporto priemonių arba ateina ar išeina keliu.

Subcategories

This category has only the following subcategory.

Pages in category "Transporto priemonės"

The following 7 pages are in this category, out of 7 total.