Zamek do drzwi

From Cantr II Wiki
Revision as of 11:55, 7 April 2012 by Misterbluehand (talk | contribs) (Opis)

Jump to: navigation, search
Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Zastosowanie

Służy do zamykania wszelkiego rodzaju budynków i przybudówek oraz portu, przystani, latarni, klatki itp.

Produkcja

Czas: 1,5 dnia

Materiały:

Narzędzia:

Urządzenia: nie


Umiejętność: budowanie

Wykonywane: ręcznie

Opis

Zamek zakłada się zawsze od wewnątrz pomieszczenia. Jeśli chcesz go założyć, to musisz najpierw wejść do pomieszczenia, które chcesz zamknąć. Po zakończeniu projektu klucz do zamka trafia do inwentarza postaci inicjującej projekt lub gdy jej nie ma trafia na podłogę. Po wykonaniu zamek jest otwarty.
Zamek do drzwi można zamykać i robi się to wewnątrz budynku naciskając ikonę http://www.cantr.net/graphics/cantr/pictures/button_small_lock.gif w menu obiekty. Tak samo się go potem otwiera.
Do zamkniętego pomieszczenia może wejść tylko postać posiadająca odpowiedni klucz, który można kopiować dowolną ilość razy. Nie ma potrzeby wtedy otwierać zamka wystarczy mieć klucz w swoim inwentarzu.
Zamek można zniszczyć go przy pomocy łomu wykonując projekt wyłamania zamka, który inicjujemy naciskając ikonę http://www.cantr.net/graphics/cantr/pictures/button_small_enter.gif od zewnątrz w menu budynki i pojazdy, a od wewnątrz w menu miejsce. Projekt wyłamania zamka trwa jedną dobę, a jego powodzenie jest losowe czyli nie zawsze udaje się go wyłamać.
Otwarty zamek może zostać rozmontowany przy pomocy śrubokrętu. Projekt rozmontowania, który trwa 3 doby, inicjujemy wewnątrz budynku naciskając ikonę http://www.cantr.net/graphics/cantr/pictures/button_small_dest.gif , ktora znajduje się w menu obiekty.
W projektach wyłamania i zdemontowania zamka może wziąć udział dowolna ilość postaci.Powrót do: budynki