Difference between revisions of "Budynki"

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
m (Budynki)
Line 2: Line 2:
  
 
==Budynki==
 
==Budynki==
Jest kilka różnych typów budynków które mogą zostać zbudowane w Cantr. Każdy ma swoje właściwości i wymagania. Wszystkie budynki po zbudowaniu są otwarte, więc zamontowanie w nich [[Zamek do drzwi|zamka]] ([[building lock]]) jest dobrą decyzją zwłaszcza przed rozpoczęciem w nim przechowywania materiałów i narzędzi. Gdy jest się w budynku, osoby na zewnątrz albo będące w innych pokojach nie widzą, co robisz i nie słyszą co mówisz.
+
Jest kilka różnych typów budynków, które mogą zostać zbudowane w Cantr. Każdy ma swoje właściwości i wymagania. Wszystkie budynki po zbudowaniu są otwarte, więc zamontowanie w nich [[Zamek do drzwi|zamka]] ([[building lock]]) jest dobrą decyzją zwłaszcza przed rozpoczęciem w nim przechowywania materiałów i narzędzi. Gdy jest się w budynku, osoby na zewnątrz albo będące w innych pokojach nie widzą, co robisz i nie słyszą, co mówisz.
  
 
* [[Budynek z cegieł]] - ([[brick building]])<br>
 
* [[Budynek z cegieł]] - ([[brick building]])<br>

Revision as of 11:57, 7 April 2012

Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Budynki

Jest kilka różnych typów budynków, które mogą zostać zbudowane w Cantr. Każdy ma swoje właściwości i wymagania. Wszystkie budynki po zbudowaniu są otwarte, więc zamontowanie w nich zamka (building lock) jest dobrą decyzją zwłaszcza przed rozpoczęciem w nim przechowywania materiałów i narzędzi. Gdy jest się w budynku, osoby na zewnątrz albo będące w innych pokojach nie widzą, co robisz i nie słyszą, co mówisz.

Zestawienie budynków (tabela)

Przybudówki

Przybudówka jest pomieszczeniem które może być zbudowane w odpowiedniku z tego samego materiału, żeby rozszerzyć rozmiar po niskich kosztach.


Znaki

Są to budowle służące tylko i wyłącznie jako miejsce umieszczenia napisów, które są widoczne dla wszystkich przebywających w lokacji i nie będących w budynkach lub w pojazdach postaci. Są one używane jako tablice z nazwami miejscowości, drogowskazy, pomniki, nagrobki itp.Powrót do: strony głównej