User talk:Mattan

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search

Mattan, mógłbyś uzywać podglądu, zamiast odrazu publikować zmiany stron? Bo ciężko póżniej znaleźć coś na stonie ze zmianami w tym natłoku takich samych stron z kosmetycznymi zmianami. Norill 11:58, 23 May 2006 (EDT)

przenoszenie

Jeśli zmieniasz nazwy artykułu, użyj opcji "move" (alt+m) ;) i przy okazji... hall to jest sala... ale ze jest to budynek, to mamy kwestię sporną... na razie Sala niech będzie wyświetlana w liście budynków, bo niektórzy mogą się zagubić ;)

Tłumaczenie: HALL - HALL; HOL; WESTYBUL; SALA; HALA; DWÓR; KOMORA; SIEŃ Ja tylko poprawiłem zgodnie z nazwą jaka występuje w grze. Ja osobicie byłby za nazwą hala czyli duży budynek gospodarczy.

co niezmienia faktu, ze mogles uzyc funkcji "move"

Forien 17:48, 30 September 2006 (EDT)

Mogłem, ale na to nie wpadłem. :)

poprawnosc j. polskiego

zastanawiam sie, czemu "arnika suszona", gdy poprawnie jest "suszona arnika"? to samo z pozostalymi suszeniami... moglbys wyjasnic?

Forien 17:47, 30 September 2006 (EDT)

Ze wzgledów encyklopedycznych. Łatwiej znaleść na liście gdyż będzie obok arniki. Patrz moje wyjaśnienie w maszynach.

takie małe pytanie

Czemu wszędzie poprawiasz odnośniki do surowców na takie z dużej litery? działa i tak i tak...

Forien 15:43, 14 October 2006 (EDT)

Tak naprawdę to dlatego że tak lubię. :) Poza tym dla mnie jet to pewne rozróżnienie w odnośnikach. Po następne robię to tylko jak coś innego potrzebuję poprawić. Że dziala tak i tak to wiem bo często sprawdzam czy działają odnośniki. Hej.

nowe jedzenie

Miód, rogaliki i kuskus to chyba żywność lecznicza nie jadalna, w końcu mają właściwość strengthening nie nutrition. W jaki sposób obliczasz na podstawie tych właściwości ile trzeba zjeść aby uleczyć 1% ran?

Keisha 14:34, 05 May 2007 (EDT)

Pomyliłem nazwy parametrów. Przepraszam zdarza mi się.
Obliczenia:
strengthening: 5000/parametr - np: honey 5000/150 = 33,3 gram na 1% zdrowia
nutrition: 10000/parametr - dried pike 10000/375 = 26,7 gram na dzień.
Wyniki są zaokrąglane i tak suszony szczupak to zjada go się 27 gram na dzień.


dziękuję za odpowiedź :) nie mogłam znaleźć tych wzorów, a patrząc na gotowe wyniki jakoś nie umiałam ich sama wymyślić :)

Keisha 16:38, 05 May 2007 (EDT)

Help!? :)

Hi! You seem to have admin rights? I'm not too familiar with this wiki version and I had some problems trying to set up an interwiki template. If you can assist it would be appreciated. If so, have a look at Test and look at why the links doesn't appear within the Interwiki div? I can't understand why, I have it working on another wiki. Thanks! --EchoMan 08:31, 1 December 2009 (GMT)

Ask -> Ceselb

Lists v.s. categories

Please try to use categories instead of manually updated lists of items. See Talk:Ubrania. Thanks! --EchoMan 14:36, 4 February 2013 (GMT)