Difference between revisions of "Polska Wersja"

From Cantr II Wiki
Jump to: navigation, search
((Usunięcie wandalizmu))
m
Line 23: Line 23:
 
** [[Tło Gry]]
 
** [[Tło Gry]]
 
** [[Zespół Cantr]]
 
** [[Zespół Cantr]]
* [[Finanse Gry]]
+
** [[Finanse Gry]]
** Cantr Wiki
+
* Cantr Wiki
 
** [[Szablony artykułów]]
 
** [[Szablony artykułów]]

Revision as of 05:07, 19 June 2007

Interwiki

българскиDeutschEnglishEspañolEsperantoFrançaisItalianoLietuviųLojbanNederlandsPolskaPortuguêsРусскийSuomiSvenskaTürkçe中文

Witamy w Cantr II Wiki! Poniższe strony powinny wam pomóc w nauce jak grać, co robić, wyjaśnić zasady gry, a także pomóc w przetrwaniu i rozwoju w świecie Cantr. Podobnie jak Wikipedia, strony Cantr Wiki dostępne są dla każdego i każdy może umieścić tu swoje pomysły, jak również nanieść konieczne poprawki bądź uzupełnienia. Warto również spojrzeć do listy emotikon, która pomoże Ci zrozumieć podstawowe czynności postaci innych stref językowych.

Należy jednak pamiętać o obowiązywaniu Najważniejszej Zasady. Cantr Wiki może dostarczać wiedzy poza postaciowej (tzw. OOC), ale z zastrzeżeniem, że NIE MOGĄ być w niej umieszczane historie graczy, ich imiona, nazwy miejsc czy mapy. Poza tym postacie nie mogą mówić w grze nic na temat wiki ani cytować po prostu z niej, ponieważ wiki jest poza grą i postacie nie wiedzą o jej istnieniu. Sugestia od doświadczonych graczy: "To, że wiki istnieje, nie oznacza również, że każda postać wie wszystko, co w niej jest. Wiki jest narzędziem, które ma pomóc graczom w tworzeniu życia ich postaci."

Kliknij na poniższych łączach, by uzyskać więcej informacji: