Difference between revisions of "Tajine (pl)"
From Cantr II Wiki
(uzupełnienie) |
m |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
| 2 | | 2 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[zupa | + | | [[zupa żeńszeniowa]] |
| 52000 | | 52000 | ||
| 2 | | 2 | ||
Revision as of 14:25, 10 November 2021
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
| ||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Robione z glinki ceramicznej i wody w piecu do wypalania.
Tajine to gliniany garnek, czasem malowany i glazurowany. Składa się z dwóch części: płaskiego, okragłego spodu z niskimi brzegami i wysokiej przykrywy w kształcie stożka.
Tajine służy do wytwarzania:
| Typ: | Max. ilość: | Max. liczba pracowników: |
|---|---|---|
| drób w winie | 48000 | 2 |
| duszona marchewka | 28000 | 2 |
| gulasz cocido | 120000 | 3 |
| kiełbasa merguez | 64000 | 2 |
| koreczki rybne | 24000 | 2 |
| pomidory duszone | 32000 | 2 |
| risotto z grzybami | 20000 | 2 |
| saag aloo | 48000 | 2 |
| zupa szpinakowa | 20000 | 2 |
| zupa żeńszeniowa | 52000 | 2 |