Difference between revisions of "Dłuto z brązu"
From Cantr II Wiki
m (→Właściwości) |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
| '''Naprawa na godzinę:''' || 1750 | | '''Naprawa na godzinę:''' || 1750 | ||
|- | |- | ||
| − | | ''' | + | | '''Szybkość pisania:''' || 1,2 |
|} | |} | ||
Revision as of 09:36, 4 January 2007
Zastosowanie
Służy do wykonania broni i narzędzi oraz budowy maszyn i mebli można także nim pisać.
Produkcja
Materiały:
Czas: 1 dzień
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | 05 |
| Waga (gram): | 40 |
| Widoczność: | tak |
| Zużycie na dobę: | 33 |
| Naprawa na godzinę: | 1750 |
| Szybkość pisania: | 1,2 |
Podobne: dłuto żelazne
Powrót do: narzędzia, wyposażenie