Difference between revisions of "Szydełko drewniane"
From Cantr II Wiki
(→Właściwości) |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
| '''Atak:''' || | | '''Atak:''' || | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Waga (gram):''' || | + | | '''Waga (gram):''' || 20 |
|- | |- | ||
| '''Widoczność:''' || nie | | '''Widoczność:''' || nie | ||
Revision as of 16:19, 30 June 2006
Zastosowanie
Służy do produkcji niektórych ubrań.
Produkcja
Materiały: 20 gram drewna
Czas: 1 dzień
Narzędzia: nie
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | |
| Waga (gram): | 20 |
| Widoczność: | nie |
| Zużycie na dobę: | |
| Naprawa na godzinę: |
- Podobne: szydełko kościane, szydełko żelazne
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie