Difference between revisions of "Drabina"
From Cantr II Wiki
m (→Właściwości) |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
| '''Widoczność:''' || tak | | '''Widoczność:''' || tak | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Zużycie na dobę:''' || | + | | '''Zużycie na dobę:''' || 5 |
|- | |- | ||
| − | | '''Naprawa na godzinę:''' || | + | | '''Naprawa na godzinę:''' || 1500 |
|} | |} | ||
Revision as of 22:12, 31 August 2009
(ladder)
Zastosowanie
(w przyszłości) przyśpieszy zbieranie niektórych owoców.
Produkcja
Materiały:
Czas: 2 dni
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | |
| Waga (gram): | 550 |
| Widoczność: | tak |
| Zużycie na dobę: | 5 |
| Naprawa na godzinę: | 1500 |
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie