Difference between revisions of "Monety"
From Cantr II Wiki
m |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
! Rodzaj surowca !! Ilość surowca !! Czas | ! Rodzaj surowca !! Ilość surowca !! Czas | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[brąz]] || 10 gram || 0.2 dnia |
| + | |- | ||
| + | | [[cyna]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| + | |- | ||
| + | | [[cynk]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| + | |- | ||
| + | | [[chrom]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[kobalt]] || 10 gram || 0.2 dnia |
|- | |- | ||
| [[miedź]] || 10 gram || 0.2 dnia | | [[miedź]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| Line 18: | Line 24: | ||
| [[nikiel]] || 10 gram || 0.2 dnia | | [[nikiel]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[srebro]] || 10 gram || 0.2 dnia |
|- | |- | ||
| [[stal]] || 10 gram || 0.2 dnia | | [[stal]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[złoto]] || 10 gram || 0.2 dnia |
| − | |-|} | + | |- |
| + | | [[żelazo]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| + | |-} | ||
Revision as of 18:20, 11 February 2008
Monety można produkować przy pomocy prasy do monet z dowolnego metalu. Dzienna produkcja wynosi 5 sztuk a jednorazowo można ustawić wykonanie 20 monet.
Każda moneta posiada unikalne oznaczenie z nazwą prasy do monet w której została wykonana.
| Rodzaj surowca | Ilość surowca | Czas |
|---|---|---|
| brąz | 10 gram | 0.2 dnia |
| cyna | 10 gram | 0.2 dnia |
| cynk | 10 gram | 0.2 dnia |
| chrom | 10 gram | 0.2 dnia |
| kobalt | 10 gram | 0.2 dnia |
| miedź | 10 gram | 0.2 dnia |
| nikiel | 10 gram | 0.2 dnia |
| srebro | 10 gram | 0.2 dnia |
| stal | 10 gram | 0.2 dnia |
| złoto | 10 gram | 0.2 dnia |
| żelazo | 10 gram | 0.2 dnia |