Difference between revisions of "Terpomrikoltilo"
From Cantr II Wiki
| Line 30: | Line 30: | ||
! [[propano]] | ! [[propano]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Terpomoj]] po dago || | + | | [[Terpomoj]] po dago ||1600 || 3200 || 3200 gramoj ||12800||12800 || 12800 || 12800 |
|- | |- | ||
| plekvato po laborantoj || x2 || x3 ||256000 gramoj|| 1024000 || 1024000 || 1024000 ||1024000 | | plekvato po laborantoj || x2 || x3 ||256000 gramoj|| 1024000 || 1024000 || 1024000 ||1024000 | ||
Revision as of 13:09, 14 January 2019
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
| |||||||||||||||
Terpomrikoltilo produktas Terpomoj pli rapide ol cxioj alia. Kiam vi uzas brulajxo benzino, fuelo la masxino laboras pli rapide.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||