Difference between revisions of "Kamienny stół"
From Cantr II Wiki
(→Kamienny stół służy do wytwarzania:) |
|||
| Line 60: | Line 60: | ||
| 2 | | 2 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[żelazo]]<br> ( | + | | [[żelazo]]<br> (żelazna moneta) |
| 3200 | | 3200 | ||
| 2 | | 2 | ||
Revision as of 14:19, 17 December 2014
| Interwiki |
|---|
|
български • Deutsch • English • Español • Esperanto • Français • Italiano • Lietuvių • Lojban • Nederlands • Polska • Português • Русский • Suomi • Svenska • Türkçe • 中文 |
| |||||||||||||
Robiony z kamienia.
Może być budowany wszędzie.
Kamienny stół służy do wytwarzania:
Narzędzia:
| Typ: | Max. ilość: | Max. liczba pracowników: |
|---|---|---|
| ruda żelaza (hematyt, młot kowalski) |
84000 | 10 |
| ruda żelaza (hematyt, młotek) |
42000 | 10 |
| ruda żelaza (magnetyt, młot kowalski) |
172800 | 10 |
| ruda żelaza (magnetyt, młotek) |
86400 | 10 |
| ruda żelaza (takonit, młot kowalski) |
104000 | 10 |
| ruda żelaza (takonit, młotek) |
52000 | 10 |
| żelazo (klucz) |
800 | 2 |
| żelazo (żelazna moneta) |
3200 | 2 |
| miedź (miedziana moneta) |
3200 | 2 |
| srebro (srebrna moneta) |
3200 | 2 |
| stal (stalowa moneta) |
3200 | 2 |
| nikiel (niklowa moneta) |
3200 | 2 |
| złoto (złota moneta) |
3200 | 2 |
| brąz (brązowa moneta) |
3200 | 2 |
| chrom (chromowa moneta) |
3200 | 2 |
| kobalt (kobaltowa moneta) |
3200 | 2 |
| platyna (platynowa moneta) |
3200 | 2 |
| cyna (cynowa moneta) |
3200 | 2 |
| glinka ceramiczna | 28000 | 2 |
| glinka porcelanowa | 34000 | 2 |
| glinka porcelanowa kostna | 32000 | 2 |