Difference between revisions of "Taczka ulepszona"
From Cantr II Wiki
m (→Właściwości: widoczność) |
|||
| Line 29: | Line 29: | ||
| '''Waga (gram):''' || 850 | | '''Waga (gram):''' || 850 | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Widoczność:''' || | + | | '''Widoczność:''' || tak |
|- | |- | ||
| '''Zużycie na dobę:''' || 40 | | '''Zużycie na dobę:''' || 40 | ||
Revision as of 10:49, 20 February 2008
Zastosowanie
Służy do przyśpieszenia rozbudowy dróg.
Produkcja
Materiały:
Czas: 4 dni
Narzędzia:
Urządzenia: nie
Właściwości
| Atak: | |
| Waga (gram): | 850 |
| Widoczność: | tak |
| Zużycie na dobę: | 40 |
| Naprawa na godzinę: | 140 |
- Podobne: taczka
- Powrót do: narzędzia, wyposażenie