Difference between revisions of "Monety"
From Cantr II Wiki
m |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| [[stal]] || 10 gram || 0.2 dnia | | [[stal]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| − | |} | + | |- |
| + | | [[kobalt]] || 10 gram || 0.2 dnia | ||
| + | |-|} | ||
Revision as of 11:36, 11 February 2008
Monety można produkować przy pomocy prasy do monet z dowolnego metalu. Dzienna produkcja wynosi 5 sztuk a jednorazowo można ustawić wykonanie 20 monet.
Każda moneta posiada unikalne oznaczenie z nazwą prasy do monet w której została wykonana.
| Rodzaj surowca | Ilość surowca | Czas |
|---|---|---|
| złoto | 10 gram | 0.2 dnia |
| srebro | 10 gram | 0.2 dnia |
| miedź | 10 gram | 0.2 dnia |
| nikiel | 10 gram | 0.2 dnia |
| żelazo | 10 gram | 0.2 dnia |
| stal | 10 gram | 0.2 dnia |
| kobalt | 10 gram | 0.2 dnia |